BİZ KİMİZ?

 

 

Kişisel bakım ve güzelliğe olan ilgilimizi, yenilikçi ruhumuzla birleştirerek sizlere en iyi olanı sunmak için kurulan bir firmayız. K-BEAUTY’nin büyülü dünyasına adım atan,  Amerika’nın hayallerimizi süsleyen güzellik trendinin bir parçası olan dinamik bir ekibiz. Tüm dünyada kabul gören ve satış rekorları kıran birçok markanın distribitörlüğünü yapmaktayız. Ekip olarak ürünlerimizin sonuç odaklı olmasına, kalite ve içeriğine çok dikkat ediyoruz. Bizler sizlerle beraber bu trendin bir parçası olmaktan çok daha keyif alacağız.

 

NE YAPIYORUZ?

 

COSME CORE firması olarak, güzellik ve kozmetik sektöründe çığır açan Kore’nin ve kozmetiğin başkenti olan Amerika’nın eşsiz ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz.  Kore ve Amerika’nın en seçkin markalarını ve zengin içerikli ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmak için buradayız.  Sizler için seçtiğimiz ürünlerimiz üst segment olmakla birlikte, her bütçeye hitap eden ürünlerimizi de kaliteden ödün vermeden aynı titizlik ile seçiyoruz. Sonuç odaklı yaklaşımımız ile sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürün ve hizmetlerimize ne iyi şekilde yansıtıyoruz.

 

NEDEN KORE VE AMERİKA?

 

Bilindiği üzere Kore ve Amerika güzellik ve kişisel bakım sektöründe ilk sırada ve devleşen ülkelerden. Koreli kadınların kusursuz ciltlerine ve Amerika’nın sektöre olan tutkusuna hayranlık duymamak elde değil. Geçmiş tarihlerinden gelen tecrübelerini teknoloji ile birleştirerek bizlere harikalar sunuyorlar. İşlerini büyük bir titizlik, seçicilik ve özenle yapıyorlar. Günümüz teknolojisi ve geçmişten gelen tecrübe sayesinde sonuç odaklı ürünler geliştirmeleri, onları tercih etmemizdeki en önemli ayrıntı olarak karşımıza çıkmakta.

 

 

MİSYON

 

%100 orijinal ürün güvencesi ile sektörün devleşen ülkelerinin en prestijli marka ve ürünlerini sizlere sunuyoruz. Ar-ge ekibimizle çalışmalarımızı büyük bir titizlik ve özenle ilerletiyoruz. Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti. 

 

VİZYON 


Uzmanlık ve kaliteden ödün vermeden, geniş ürün yelpazemiz ile sizlere en iyisini sunmak ve farklılık yaratmak için elimizden geleni yapmak. Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün çıtamızı sürekli yükselterek sizlere en kaliteli hizmeti sunmak.


KALİTE POLİTİKASI

 
Müşteri beklentisinin karşılanmasında tüm segmentteki ürünlerin karşılanması, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında ulaştırılmasını hedefleriz. Bu amaçla "YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" sloganı ile kendimizi sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin kaliteli, güvenilir, en uygun fiyat ve zamanında karşılanması temel prensibimizdir.